Maak kennis met Stella

Vanuit het hart van de Rotterdamse haven streeft het team van Stella ernaar dat uw lading altijd op tijd op de plaats van bestemming aankomt. We leveren al meer dan 15 jaar keer op keer goed werk af. Want voor minder doen we het niet. Maak kennis met ons team:

Arjan Gorter

Director operations
arjan@scl-bv.com
+31 85 019 50 01
+31 6 22 51 4322
LinkedIn
WhatsApp

Lutz Maleton

Export planner
lutz@scl-bv.com
+31 85 019 50 03

Dennis van der Velden

Import Planner
dennis@scl-bv.com
+31 85 019 50 02

Arinneson Pauletta

Planner
arinneson@scl-bv.com
+31 85 019 50 04
+31 6 53 64 2706
LinkedIn

Hans Gorter

Financial Director
hans@scl-bv.com
+31 85 019 50 07
+31 6 53 79 2023
LinkedIn
WhatsApp

Dorien Deurloo

Administration
dorien@scl-bv.com
+31 85 019 50 08

Maarten van Gelder

Assistent planner
maarten@scl-bv.com
+31 85 0195 005
+316 51 71 9693
LinkedIn

info


info@scl-bv.com
+31 10 294 01 00
LinkedIn
For privacy reasons Google Maps needs your permission to be loaded.
Ik Accepteer

Wilt u meer weten over de mogelijkheden voor uw transport? We komen graag met u in contact.

Stella Container Logistics
Willem Barentszstraat 1
3165 AA Rotterdam

+31 10 294 01 00
info@scl-bv.com
WhatsApp

Kvk nr.: Rotterdam 24367330
BTW nr.: NL8136.04.023.B01