Bel ons +31 10 294 01 00 of mail info@scl-bv.com
nlende
Contact 2017-09-05T12:58:24+00:00

Maak kennis met Stella

Vanuit het hart van de Rotterdamse haven streeft het team van Stella ernaar dat uw lading altijd op tijd op de plaats van bestemming aankomt. We leveren al meer dan 12,5 jaar keer op keer goed werk af. Want voor minder doen we het niet. Maak kennis met ons team:

Arjan Gorter

Director operations
arjan@scl-bv.com
+31 85 019 50 01
+31 6 22 51 4322
LinkedIn

Lutz Maleton

Export planner
lutz@scl-bv.com
+31 85 019 50 03

Dennis van der Velden

Import Planner
dennis@scl-bv.com
+31 85 019 50 02

Arinneson Pauletta

Assistent planner
arinneson@scl-bv.com
+31 85 019 50 04
LinkedIn

Hans Gorter

Financial Director
hans@scl-bv.com
+31 85 019 50 07
+31 6 53 79 2023
LinkedIn

Dorien Deurloo

Administration
dorien@scl-bv.com
+31 85 019 50 08

Stephan Vermeulen

Order-Administration
stephan@scl-bv.com
+31 85 019 50 05

Feni Bileti

CMR administration
feni@scl-bv.com
+31 85 019 50 06
LinkedIn

Wilt u meer weten over de mogelijkheden voor uw transport? We komen graag met u in contact.

Stella Container Logistics
Seattleweg 11, 3195 ND Rotterdam
Haven nr. 2801, Gebouw 1, verdieping 2

+31 10 294 01 00
info@scl-bv.com

Kvk nr.: Rotterdam 24367330
BTW nr.: NL8136.04.023.B01

Stella Container Logistics